Quadra.lt

Parodų instaliacijos

PARODŲ INSTALIACIJOS

Parodose užmezgami svarbūs verslo kontaktai, todėl ypač svarbu išsiskirti iš konkurentų. Kiekvienu atveju stengiamės sukurti originalias, labiausiai kliento veiklą atspindincias stacionarias ir mobilias instaliacijas. Mes siūlome:

  • „ISOframe Wave“ sistema. Tai visiškai lanksti lengvai surenkama sistema. Sistemą sudaro Flexi-Wave jungtis (išlenkia iki 180 laipsnių į abi puses), aliuminio karkasas ir plakatas. Galima jungti atskirus segmentus pagal poreikį.
  • „Roll up“ stendai. Ritininius stendus (Roll-up) patogu naudoti, kadangi jie turi mechanizmą, kurio dėka grafika susisuka į stendo vidų, todėl plakatas lieka apsaugotas ir gali būti naudojamas ilgą laiką.
  • Informacinės nuorodų sistemos. Naudojamos įvairiose ne tik įstaigose bet ir parodose nuorodant kryptį į reikiamas patalpas. Gaminamos iš dvipusių plokščių profilių (galima keisti tekstinę informaciją) arba vienpusių lenktų profilių.
  • Nestandartiniai sprendimai. Pagal poreikį ir pageidavimą projektuojamos ir gaminamos įvairios instaliacijos iš PVC plastiko, organstiklio, tentų, lipnios arba foto plėvelės.
  • Apšvietimas. Parodų instaliacijoms pagal poreikį montuojame ledinį arba dienos šviesos lempų apšvietimą.

Pagal poreikį atliekame kliento turimų instaliacijų montavimo darbus. 

Norite paklausti ar sužinoti daugiau?

Rašykite mums 🙂