Quadra.lt

Išorinė reklama

IŠORINĖ REKLAMA

Išorinė reklama, tai eklamos forma esanti viešoje erdvėje, kai pranešimas tikslinę auditoriją pasiekia ne namuose.

  • Reklaminiai tentai. Įvairių dydžių spausdinti tentai. Pagal Jūsų pageidavimą gali btūti kniedijami, klijuoti ar su kabinimui tinkamomis kišenėmis. Taip pat gaminame rėmus, klijuojame tentine plevele ant Jūsų tento.
  • Įvairių dydžių reklaminiai bei informaciniai stendai gaminami iš plastiko (PVC plokštės), aliuminio kompozicinės plokštės ir kitų medžiagų.
  • Tūrinė reklama. Gali būti šviečianti (kai šviečia raidės vidus), gaminama iš organinio stiklo, plastiko, aliuminio kompozito, arba apšvieiamoji (reklama apšvieiama iš šono), gaminama iš plastiko ar putoplasto.
  • Šviesdėžės. Standartinės, gaminamos iš plastikinių profilių arba organinio stiklo, aliuminio. Nestandartinės, gaminamos naudojant akrilo stiklą, plastiką ar kompozicines aliuminio plokštes. Tentinės, skirtos didelių gabaritų reklamai gaminti. Tokių šviesdėžių šonai gaminami iš plastiko, skardos, kompozicinės medžiagos ar aliuminio profilio, o priekis – iš tento.
  • Vitrinos. Reklamai ant vitrinų naudojamos spalvinės plėvelės ir plėvelės su spauda, parforuotą plėvelę (kai iš vidaus matomas laukas, o iš lauko spausdinta grafika). Taip pat klijuojame „šerkšną“, plėvelę, kuri praleidžia šviesą, ir padeda išvengti pašalinių žvilgsnių. 

Atkreipkite dėmesį, kad lauko reklamą būtina suderinti su miesto savivaldybe. 

Norite paklausti ar sužinoti daugiau?

Rašykite mums 🙂