Quadra.lt

Vizualinė reklama

Vizualinė reklama – tai puikus būdas pasiekti savo klientus tiek smulkaus, tiek didžiojo verslo atstovams. UAB „Quadra reklama“  atlika visus darbus, susijusius su reklamos projektavimu, projektų derinimu, vizualios reklamos  gamyba, montavimu bei priežiūra.

Sprendimų įvairovė. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, pagaminsime norimą vizualią reklamą. Iš gausybės vizualios reklamos sprendimų (tūrinė reklama, reklaminiai skydai, tentai, vitrinų apipavidalinimas, reklama ant transporto priemonių ir pan.) padėsime išsirinkti jums tinkamiausią variantą.

Kaina. Ji priklauso nuo pasirinkto vizualios reklamos sprendimo, gaminiui naudojamų medžiagų bei pridėtinių paslaugų pasirinkimo.

Terminai. Jūsų užsakymo įvykdymo terminas priklauso nuo pasirinkto vizualios reklamos sprendimo. Darbu atlikimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo maketo patvirtinimo gamybai.

 

IŠORINĖ REKLAMA

 

Išorinė reklama, tai eklamos forma esanti viešoje erdvėje, kai pranešimas tikslinę auditoriją pasiekia ne namuose. 

 • Reklaminiai tentai. Įvairių dydžių spausdinti tentai. Pagal Jūsų pageidavimą gali btūti kniedijami, klijuoti ar su kabinimui tinkamomis kišenėmis. Taip pat gaminame rėmus, klijuojame tentine plevele ant Jūsų tento.
 • Stendai. Įvairių dydžių reklaminiai bei informaciniai stendai gaminami iš plastiko (PVC plokštės), aliuminio kompozicinės plokštės ir kitų medžiagų.
 • Tūrinė reklama. Gali būti šviečianti (kai šviečia raidės vidus), gaminama iš organinio stiklo, plastiko, aliuminio kompozito, arba apšvieiamoji (reklama apšvieiama iš šono), gaminama iš plastiko ar putoplasto.
 • Šviesdėžės. Standartinės, gaminamos iš plastikinių profilių arba organinio stiklo, aliuminio. Nestandartinės, gaminamos naudojant akrilo stiklą, plastiką ar kompozicines aliuminio plokštes. Tentinės, skirtos didelių gabaritų reklamai gaminti. Tokių šviesdėžių šonai gaminami iš plastiko, skardos, kompozicinės medžiagos ar aliuminio profilio, o priekis – iš tento.
 • Vitrinos. Reklamai ant vitrinų naudojamos spalvinės plėvelės ir plėvelės su spauda,  parforuotą plėvelę (kai iš vidaus matomas laukas, o iš lauko spausdinta grafika). Taip pat klijuojame “šerkšną”, plėvelę, kuri praleidžia šviesą, ir padeda išvengti pašalinių žvilgsnių.

 

Atkreipkite dėmesį, kad lauko reklamą būtina suderinti su miesto savivaldybe.

VIDAUS REKLAMA

 

Vidaus reklama skirta informacijai skleisti. 

 • Mobilūs stendai. Ant gamyklinio ar individualaus stendo klijuojame pjaustytus užrašus, ornamentus, fotoplėvelę. Renovuojame senus reklaminius stendus.
 • Stovai. Ant gamyklinio ar individualiai stendo klijuojame fotoplėvelę, pjaustytus užrašus, įvairius ornamentus. Renovuojame senus reklaminius stovus.
 • „Click“ sistemos. Pagaminta iš sidabro spalvos aliuminio „click“ profilių rėmo ir antirefleksinio plastiko apsaugančio plakatą nuo išblukimo  Pagal užsakymą gaminami skirtingų spalvų bei išmatavimų.
 • Informacinės nuorodų sistemos. Naudojamos įvairiose įstaigose ir organizacijose kabinetų, skyrių pavadinimams, pavardėms, pareigoms žymėti, kelio nuorodos į reikiamas patalpas. Gaminamos iš dvipusių plokščių profilių (galima keisti tekstinę informaciją) arba vienpusių lenktų profilių.
 • Stoveliai ant stalų. Gaminami iš lankstyto skaidraus organinio stiklo. Galimi įvairūs išmatavimai.

PARODŲ INSTALIACIJOS

 

Parodose užmezgami svarbūs verslo kontaktai, todėl ypač svarbu išsiskirti iš konkurentų. Kiekvienu atveju stengiamės sukurti originalias, labiausiai kliento veiklą atspindincias stacionarias ir mobilias instaliacijas. Mes siūlome: 

 • „ISOframe Wave“ sistema.  Tai visiškai lanksti lengvai surenkama sistema. Sistemą sudaro Flexi-Wave jungtis (išlenkia iki 180 laipsnių į abi puses), aliuminio karkasas ir plakatas. Galima jungti atskirus segmentus pagal poreikį.
 • „Roll up“ stendai. Ritininius stendus (Roll-up) patogu naudoti, kadangi jie turi mechanizmą, kurio dėka grafika susisuka į stendo vidų, todėl plakatas lieka apsaugotas ir gali būti naudojamas ilgą laiką.
 • Informacinės nuorodų sistemos. Naudojamos įvairiose ne tik įstaigose bet ir parodose nuorodant kryptį į reikiamas patalpas. Gaminamos iš dvipusių plokščių profilių (galima keisti tekstinę informaciją) arba vienpusių lenktų profilių.
 • Nestandartiniai sprendimai. Pagal poreikį ir pageidavimą projektuojamos ir gaminamos įvairios instaliacijos iš PVC plastiko, organstiklio, tentų, lipnios arba foto plėvelės.
 • Apšvietimas. Parodų instaliacijoms pagal poreikį montuojame ledinį arba dienos šviesos lempų apšvietimą.

Pagal poreikį atliekame kliento turimų instaliacijų montavimo darbus.

AUTOMOBILIŲ APIPAVIDALINIMAS

 

Automobilis – tai judanti reklama, platinanti žinią apie Jūsų įmonę visur, kur tik jis važiuoja. Reklamai ant automobilių naudojame:

 • Spalvines ORACAL plėveles. Pagal kliento pasirinkimą ekonominės klasės (75 mikronai), ilgos garantijos (70 mikronai), metalizuotos plėvelės. Plėvelė gali būti matinė arba blizgi, platus spalvų pasirinkimas. Rekomenduojama rinktis šį variantą kai reikia ant automobilio užklijuoti tik kontaktinius duomenis ar spalvinių perjėimų neturintį logotipą;
 • Šviesą atspindinčias ORAFOL plėveles (125 mikronai), ribotas spalvų pasirinkimas;
 • Foto plėvelę. Matinė arba blizgi plvelė su atspausdintu Jūsų pasirinktu piešiniu, tinka foto vaizdams, logotipams su spalviniais perėjimais   pateikti (rekomenduojame tokį produktą apsaugai nuo subraižymų laminuoti apsaugine blizgia arba matine plėvele).

 

Taip pat atliekame senų lipdukų nuėmimo, bei likusių klijų nuvalimo darbus.

Norite paklausti ar sužinoti daugiau?

Rašykite mums ☺